23 Haziran 2017 Cuma

Oto Yıkama Kazandırıyor

Dry Car Care Oto Yıkama Bayisi Alarak Kazanmak İster Misiniz

31 Aralık 2013 Salı 18:43
Oto Yıkama Kazandırıyor

 Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiyede de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde NANO- Teknolojik ürünleri, Çevreci yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır. 

Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.
Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken DRY CAR CARE, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünya genelinde de franchising verecek. Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan DRY CAR CARE karlı yatırımıyla kazancı katlıyor.
 
Dry Car Care Araç Yıkama Konseptler
1. Minimum 2 araç girişi olan ofis ve uygulama alanı büyüklüğü (60 mt2 için 2 araçlık alan ve ek olarak 15 mt2 ofis alanı düşünülebilir.


[ 1.peron standart temizlik uygulamaları için, 2.peron profesyonel detaylı temizlik uygulamaları için gereklidir.] 2. Potansiyel Dükkan içine araç girişi yapılamayacak, merkezi konumda ve standart bir ofis formatında da olabilir. Dükkanın dış cephelerinde bulunan 2 araçlık boşluk alan söz konusu temizlik ve kuaför uygulamaları için değerlendirilebilir.
3. ( sadece mobil hizmet odaklı çalışma için ) Minimum 30 m2 ofis büyüklüğü ve en az bir servis aracı -tercihen Fiat Fiorino veya Corsa One sınıfı araç ya da Scooter Motorsiklet.


4. Dükkan maliyeti olmadan, ticari bir araç ile ( tercihen Fifat Fiorino sınıfı ya da Corsa One ) randevu bazlı olarak gezici hizmet verilen iş modelidir. ( maliyeti azdır fakat bu iş modelinde kar marjı da diğer seçeneklere oranla düşüktür. Bu işletme modeli “Kendi aracı olan” ve hizmet anlamında ekstra personel maliyeti olmadan bizzat kendi işinde çalışacak ve sınırlı maddi gücü olan yatırımcılar için tavsiye edilir.) ( bölge koruması verilmez )


Ürün Hizmet Kapsamı : Profesyonel Oto Temizlik Hizmetleri, Susuz Araç Yıkama Teknolojileri, Adreste Araç Temizliği Konsepti, Oto Kuaför Hizmetleri, Nano Teknoloji ve Koruma Uygulamaları

Bayilik Veren Firma : Dry Car Care Araç Yıkama
Firmanın Kuruluş Yılı : 2006
Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2007
Bayilik Sayısı : 27
Bayilik Giriş Bedeli : 10.000 TL ile 100.000 TL arası konsepte göre değişmekte
Gerekli Ortalama Sermaye : Bayilik Bedeli + 10.000 TL


Dry Car Care Bayilik Şartları
Bayilik adaylarında aranan şartlar; Perakende sektöründe ve franchise açılacak bölgede tecrübeye sahip olmak, Opersayonu bizzat denetlemek ve yönetmek, Dinamik ve titiz işletme kültürüne sahip olmak, Minimum 3 yıllık franchise sözleşmesi yapmak, Yatırım bütçesi: 10.000 TL ve Üzeri, İşletme sermayesine ilişkin teminat verebilmek, İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı, Franchise tercihine ve müşteri profiline göre 15-30 metrekarelik ofis büyüklüğü, 30-90 metrekare arasında uygulama alanı.
Dry Car Care Bayilik İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : MERT ZANDALI , ERGİN KAYABAŞI
Adres : Eski Büyükdere Caddesi, Krempark AVM, Levent / ISTANBUL
Telefon : (212) 850 51 91 Faks: (212) 850 51 91


Kaynak:bayiliklistesi

    Yorumlar

Girişimci olarak devletten daha çok hangi konuda destek beklersiniz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV