23 Haziran 2017 Cuma

Organizasyon Firması Kurmak

Eğlence organiizasyon franchise veriyor

25 Temmuz 2013 Perşembe 22:08
Organizasyon Firması Kurmak

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama firması olarak franchise veriyoruz. Sektörün büyümesi, organizasyonun herkesin hayatına girmesi ile ve il sınırlarının genişlemesi bizleri franchise vermeye zorladı. 16 yıllık tecrübe ve altı aylık bir çalışma sonunda nihai kararımızı verdik. 

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi olarak Organizasyon işine gönül vermiş ve Organizasyon firması kurmak isteyen girişimci ve yatırımcılara Franchise vererek destek olmaktayız. 

Merkezi İstanbul’da olup 3000 m2 kapalı alana sahip olan firmamızda Farklı organizasyon çeşitleri için 500 alternatif ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler ile gerçekleştirilen organizasyonlarda kurulan franchise firma daha başarılı ve rahat olacaktır. 

Organizasyon şirketi kurmak kolaydır fakat önemli olan bu şirketi destekleyecek bilgi, beceri ve ürün desteğidir. İşte bu destekleri franchise olarak 
Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi sağlayacaktır. 

Organizasyonu Franchise olarak kurmak isteyenler için ön bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

1 - Franchise olarak kurulacak şirket yerini şubeyi açacak kişi belirler ve onay alır.
2 - Franchise Organizasyon Firmasının elemanlarını siz seçersiniz fakat bu elemanların iki haftalık eğitimi ve Stajı Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi tarafından üstlenilir. 
3 - Franchise firmayı kuracak kişiye üç haftalık bir eğitim verilir. Bu eğitim İstanbul üniversitesi Hocaları ve Organizasyon Firmaları Derneği Yönetim Kurulundan Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. Gerekli bilgileri öğretim görevlileri ve profesyoneller vermektedir.
4 - Kurulacak olan organizasyon firmasının finans, hukuk ve müşavir Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi tarafından sağlanacaktır. 
5 - Organizasyon şirketinin kuruluşu sırasında ve kuruluşunu takip eden süreçte her zaman danışman ve destekçi olarak Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi olacaktır. 
6 - Franchise olarak Kurulacak olan organizasyon şirketlerinin tüm dekoru, showroomu, masa sandalyesi, bilgisayarları, tabelası ve matbu evrakları Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama firması tarafından temin edilecekir. 
7 - Franchise firma adı firmayı kuran kişinin belirleyeceği bir isimle Franchise veren firmanın Franchise ismiyle birlikte yer alacaktır. 
8 - Organizasyon şirketi kuruluşu için gerekli olan tüm mali yükümlülükler ile ilgili bilgi ve desteği Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi verecek ve tüm gerekli işlemleri Franchise firma yapacaktır. 
9 - Organizasyon Şirketi Franchise işlemi uzun soluklu bir çalışma olarak dürüstlük, şeffaflık, sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda noterden sözleşme ile yapılmaktadır.
10 - Franchise Organizasyon Firma sözleşmesi 5 Yıllıktır. Karşılıklı memnuniyetle sözleşme tekrar uzatılmaktadır.
11 - Web Sitesindeki Tüm Organizason ürünlerini ve organizasyonları %50 indirim ile alırsınız. 
12 - Ayın ürünleri o ay için size ücretsiz olarak sunulur.

Ve bunlar gibi diğer detaylar.... 

- Genel Merkez ve Üç Şubesi Bulunan firmamızın neden 4. Şubesi siz olmayasınız. 
 - Şubeleri gezin ve sizde başarılı bir iş ortaklığına ilk adımı atın. Franchise Organizasyon Firması Olun. 
 - Franchise Organizasyon Firması Kurmanın Firmamız tarafından en büyük avantajı ödediğiniz tüm giriş ücretini ürün olarak geri almak ve sıfır sermaye ile işletmenizi yönetmektir. 

Franchise Organizasyon firması kurmak için ne kadar bir paraya ihtiyaç olduğunu merak ediyorsunuz elbette. Bir işyeri açmak için ne kadar paraya ihtiyacınız var ise işte o kadara bu franciseı alabilirsiniz. Hatta bu ödediğiniz tüm franchise bedelini de ücretsiz ürün alarak geri alacaksınız. 

Organizasyon firmasının franchise bedeliİ : 25,000 TL İLE 40,000 TL arasında değişmektedir. 

Kaynak:eglenceorganizasyonu.com

    Yorumlar

Girişimci olarak devletten daha çok hangi konuda destek beklersiniz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV